60. výročí výuky elektrotechnických oborů v Lipníku nad Bečvou

V sobotu 9. června 2018 setkání absolventů školy

Srdečně zveme absolventy naší školy na setkání se spolužáky, současnými i bývalými pracovníky školy při příležitosti oslav 60 let výuky elektrotechnických oborů v Lipníku nad Bečvou.

Program setkání

10:00 hod.  Slavnostní zahájení
 11:00 hod.  Prohlídka města a prostor budov školy
 14:00 hod.  Slavnostní ceremoniál
    - setkání spolužáků
    - setkání s pedagogickými pracovníky
    - volný program
 20:00 hod.  Závěr setkání
acrobat.pngPozvánka ve formátu pdf                word.pngPozvánka ve formátu doc

Budeme rádi, když informaci o akci přepošlete dalším svým spolužákům, zveřejníte na třídních portálech apod.

Registrace absolventů

V případě zájmu účastnit se setkání Vás tímto žádáme o nezávaznou urychlenou registraci - přihlášení. Po úspěšném zaregistrování budete mít rezervován bezplatný školní bulletin vydávaný k tomuto výročí a drobné upomínkové předměty.

Povinné údaje
Jméno: Rodné příjmení: Rok ukončení:
Nepovinné údaje
Třída: Třídní učitel: Email:
Ověření údajů
 Opište následující text:  7hxJM

Příspěvek - sponzorský dar

K tomuto významnému výročí připravujeme výroční almanach školy, prezentace a další doprovodný program. Náklady na zajištění důstojného průběhu oslav převyšují naše běžné finanční možnosti, a proto bychom Vám byli velmi vděčni za finanční sponzorský dar na tuto akci. Nabízíme Vám možnost propagace v almanachu a prostorách školy. Celá akce bude prezentována v místním tisku, na webové stránce školy a na infotextu kabelové televize v Přerově.

Pokud máte zájem tuto akci spolu sponzorovat, kontaktujte mě co nejdříve e-mail pokrupaj@sse-lipniknb.cz, abychom dohodli podrobnosti připravované darovací smlouvy. Ing. Jaroslav Pokrupa, ředitel školy.

acrobat.png Příspěvek - oslovení.pdf      word.png Darovací smlouva.docx

Perličky ze školy aneb ze vzpomínek absolventů

Pokud se chcete podělit o své vzpomínky ze školy v Lipníku nad Bečvou, zašlete nám svůj příspěvek. O některé Vaše vzpomínky se podělíme v připravovaném almanachu, na těchto stránkách nebo v prostorách školy.

Vytvořit a zaslat příspěvek

Ubytování

Nabízíme možnost ubytování v domově mládeže. Kapacita ubytování je omezená, bližší informace a konatakt v sekci:

Domov mládeže

Náměty ...

Případné dotazy, náměty, nápady, připomínky, dokumenty ze školních let zasílejte na email sse60vyroci@seznam.cz nebo na některý z kontaktních emailů školy Kontakty

Absolventi

55. výročí výuky elektrotechnických oborů v Lipníku nad Bečvou

V sobotu 22. června 2013 od 9 do 17 hod. proběhlo setkání absolventů školy se současnými i bývalými pracovníky školy v rámci 55. výročí výuky elektrotechnických oborů v Lipníku nad Bečvou.

SSE_55_Letak.jpg

50. výročí výuky Elektrotechniky v Lipníku nad Bečvou

Den otevřených dveří u příležitosti 50. výročí výuky elektrotechnických oborů v Lipníku nad Bečvou ve dnech

Pátek    17. října 2008